Bodemprijzen tot op de bodem uitgezocht!

Abel duikt de supermarkt weer in voor een goede portie Food for Thought! Een blikje sinas voor 18 cent, kan dat wel lekker zijn? En waar komt zo’n lage prijs eigenlijk vandaan? Abel zoekt uit wat het verschil is tussen een duurder product en een goedkoop product, en zoekt bodemprijzen tot op de bodem uit!

Tomatenpuree, 28 cent.

Waar doen ze het van? 28 cent, een heerlijk potje vol tomatenpuree.

Albert Heijn heeft mij gevraagd eens kritisch te kijken...

naar hun producten, diensten en beleid.

Vandaag ben ik op zoek naar bodemprijzen.

Dus de Albert Heijn-pateetjes kosten 25 cent.

Hebben ze soms de zalm uit de paté met zalm gelaten?

Vraag je je wel eens af als je iets goedkoops ziet liggen:

Waarom is dit zo goedkoop en dat niet? Ben je daarmee bezig?

Liefst wel, alleen sommige goedkope producten zijn niet lekker.

Wijn voor 3 euro. Dan denk ik: Kan nooit lekker zijn, zou ik zeggen.

Nou, soms.

Dat moet met de productie te maken hebben. Met de grondstoffen die gebruikt worden.

Iets kost wat het kost. Iedereen moet eraan verdienen.

Denk je niet dat het komt doordat ze mensen oneerlijk betalen...

of goedkope grondstoffen gebruiken?

Ik vind het de verantwoordelijkheid van Albert Heijn en de merken om te zorgen...

dat ik niet rommel op m'n bord krijg.

Hier, Beef Flavour bouillon cubes.

Dat kost nu 50 cent. En voor 50 cent heb je er twaalf keer plezier van.

18 cent. Het goedkoopste wat ik vandaag heb gevonden.

Prima.

Hoe kunnen deze dingen nou zo goedkoop zijn?

Wat zorgt ervoor dat deze spullen voor bodemprijzen de deur uit kunnen?

Hier zit Ahold. Ik ga naar binnen en ik ga vragen: Hoe zit het met de bodemprijzen?

Hoi, Abel.

Henk, hi. -Hoi, Henk.

Wat is het verschil tussen een duur en een goedkoop product?

Waar komt dat prijsverschil vandaan?

Dat zit in de ingrediënten of 't kan een bewuste keus zijn een lage prijs te vragen.

Wacht. Ik heb hier een hele tas vol prachtige producten.

Kijk.

Dit bijvoorbeeld. Ernaast ligt een reep...

die is meer dan vier keer zo duur. Van Tony's Chocolonely.

Waarom is dit meer dan vier keer zo goedkoop als een dure?

Als je goed op de achterkant kijkt. Het is pure chocolade.

Er wordt wel gebruik gemaakt van een ander percentage cacao.

Wie betaalt de prijs dat dit zo goedkoop kan zijn?

Je pakt 'n heel leuk product als chocolade, waarbij in het verleden...

werkomstandigheden onder druk hebben gestaan.

Vandaar is onze bewuste keuze bij inkoop...

enerzijds alleen te werken met minimaal UTZ-certified cacao.

Dat zie je op de voorkant van de verpakking.

Werkomstandigheden moeten gecheckt worden...

door een onafhankelijke instantie die de garantie kan geven...

dat er geen sprake is van bijvoorbeeld kinderarbeid...

of werkdagen die veel te lang zijn.

Is daardoor dit product ook duurder? -Wij betalen daar wel wat voor.

Samengevat verdienen we iets minder geld op dit product dan op die andere.

Soms is onze keuze iets meer te investeren in de achterkant van het product...

dus de keten waar wij het inkopen.

En kunnen we besluiten dat niet door te berekenen.

Maar vinden we het zelf belangrijk om te doen.

Doen jullie dat vaak?

Het gebeurt. Niet dat we bij elk product die kosten zelf absorberen.

We zijn ook gewoon een bedrijf met winstoogmerk.

Elke klant heeft een andere portemonnee, en we willen voor iedereen bereikbaar zijn...

en iedereen een assortiment aanbieden dat voor hem relevant is.

Thanks, man. Bedankt voor je tijd. En je spullen.

Meer Appie Today Onderzoekt